"Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.” - Coco Chanel

18.09.2011

Ben Bu Aralar ||

Eylül ayı moda adına dolu bir ay oldu..

Ayın ilk etkinliği IFW-İstanbul Moda Haftasıydı...Sadece Cengiz Abazoğlu for Adil Işık defilesine katılabildim,Adil Işık adına güzel bir adım olmuş bu birliktelik.Sokak Modası adına Türkiye'nin artık bir yerlere geldiğini gösterdiğimizi kanıtlayan bir haftaydı..

Dünyada da devam eden moda haftaları ..

Perşembe günü ülkemizde 2.si olan Fashion's Nightout Etkinliği..Ben Nişantaşı'ndaydım ancak fazla kalabalık olması oturduğum yerden beni kaldıramadı.Gece sonu bilançolarını yakında duyarız ancak ekonomi adına ne kadar faydası oluyor bence tartışılır ama görsel şenlik yaşadığımız kesindi.

Dün de Adidas'ın partisine 22:00 sularınd katıldık ancak alkol seviyemden dolayı 15-20dakika kalabildim,ne oldu nasıldı bir fikrim yok.

Ayrıca bu ayın sonunda twitterdan da duyurduğum gibi Olivia Palermo bloğunu açıyormuş.

Emmy  ödülleri ve tabi ki kırmızı halı görüntüleri bizi şimdiden heyecanlandırıyor.

Ayrıca bir dedikodu da belki de benim çok geç haberim oldu,Marc Jacobs Dior ile anlaşıyormuş.. bu durumda Louis Vuitton'a ne olacak meraklardayız..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumlarınızı bekliyorum...:)