"Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.” - Coco Chanel

6.07.2011

Yeni Bir Site "EnModa"


enmoda.com moda ve hayata bakış açısıyla, üyelerine sunduğu markalar ve tasarımcıların ürünleriyle diğer alışveriş sitelerinden ayrışıyor. Her gün farklı kampanyalarla dünyada öne çıkan, yerli ve yabancı pek çok markanın sezon ve sezon sonu ürünlerinin yanı sıra özel koleksiyonlarını da satışa sunan site, ucuz ürün ve stok eritme ile özdeşleşen “private shopping” algısını değiştirmeyi hedefliyor.

Alexander McQueen, Roberto Cavalli’nin yanı sıra Melissa Odabash, 7 for all Mankind,
Badgley Mischka, Moser ve Orrefors gibi moda ve dekorasyondaki dünya
markalarının ve çağdaş tasarımcıların ürünleri enmoda.com’da sınırlı sürede yer alıyor. Tamamı özenle seçilmiş ayrıcalıklı ürünleri kaçırmak istemeyenlerin enmoda.com’u yakından takip etmeleri gerekiyor.


Kate Moss’tan Angelina Jolie’ye Emmy Rossum’dan Kim Kardashian’a kadar dünya starları ve trendsetter’larının kullandığı ürünler artık
 enmoda.com’da üyelerine sunuluyor.
Moda ve dekorasyon alanında Türk ve yabancı pek çok markanın yanı sıra çağdaş tasarımcıların ürünlerini de bir arada sunan enmoda.com ile hayatınızı renklendirecek yaşam deneyimlerine de bir tık ile sahip olmak mümkün. Dünyanın en ünlü restoranlarından en gözde otellerine, en keyifli konserlerden en büyük derbi maçlarına enmoda.com, üyelerine en özel seçenekleri en iyi yerlerde deneyimleme imkanı sunuyor.
enmoda.com farklı kampanyalardan ürünlerin aynı sepette toplanmasını ve tek seferde ödenmesini sağlayarak internetten alışverişi kolaylaştırırken, siparişlerinizi kampanya bitimini beklemeden hemen yola çıkararak da teslim sürelerini kısaltıyor. enmoda.com ile stil sahibi yaşamlar için internetten alışveriş hem kolaylaşıyor hem de hızlanıyor.2 yorum:

  1. hmm hemen bakayım:)
    bu arada bloguna bayıldım,takipçinim artık:)

    http://fashionozge.blogspot.com/

    YanıtlaSil

yorumlarınızı bekliyorum...:)