"Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.” - Coco Chanel

19.05.2011

Trend Alarmı|| Anneannelerimizin Eşarpları

Daha henüz güneş kendini tam anlamıyla bize göstermese de,gelecek günlerde bir an da karşımıza çıkacağını düşünerek bu postu hazırlıyorum.Yağmurlu bir havada içimizi ancak sıcak yaz günlerine ait detaylarla açabiliriz.Bu yazın dikkat çeken aksesuar trendlerinden biri de saç aksesuarlarından saç eşarbı.Uygulaması çok çok kolay sadece ihtiyacımız olan anneannemizin eşarpları,yazmaları..60lı yılların vazgeçilmez aksesuarı saç bantını başımıza bağlayarak romantik bir hava yakalarken,alnımızda bağlayarak 70li yılların hippie havasını yakalayacağız.Türban şeklinde de kullanarak farklı bir hava yakalanabilir.Ayrıca yazın bunaltıcı sıcaklarında uzun saçlılar için çok yardımcı olacağı kesin..buyrun..
kaynak:whatwearewearing

3 yorum:

 1. bir ara zenci külelelr bağlıyordu başına böyle hehe :D saç bandı hastası olarak bu modayıda tekip ediciiğiim çok işime geldi :)
  :* rococosh

  YanıtlaSil
 2. blogunla yeni tanıştım ziyaretime beklerimm :)

  YanıtlaSil
 3. @rococosh eminim ilhamı verenler de onlardır:)bence de cok guzel..fotograflarını beklıyoruzz.

  @verry merry tesekkur ederım :)

  YanıtlaSil

yorumlarınızı bekliyorum...:)