"Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.” - Coco Chanel

9.02.2011

Oo ooooww Çekilin Yoldan Vahşi Batıdan Geliyorlar..Wrangler Jess

İlkbahar/Yaz 11:
Yuvarlak Vücut Hatlarını
Seven Skinny Jean

Wrangler, 2011 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda,
yuvarlak hatlı kadınlar için özel olarak tasarladığı
süper skinny model Jess’i sunuyor…

Wrangler 2011 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda yüksek bel, dar kesim ve vücudu sımsıkı saran Jess ile son derece modern, süper çekici bir model sunuyor. Wrangler Jess ile bir ilke imza atıyor ve kalçada pürüzsüz bir görünüm elde etmek için arka cep dikişini kullanmıyor. Jess’in dahi tasarımı hem kalçayı hem de bacakları ortaya çıkarırken, bel kısmında kum saati etkisi yaratarak biraz Brigitte Bardot, biraz da Eva Mendes’i anımsatıyor ve bir jean’den beklenen en seksi görüntüyü sunuyor. Jess giyiyorsanız her defasında iltifata boğulmaya hazır olun!

Wrangler 2011 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda üç farklı koyu renk alternatifi ile sunulan Jess, tasarımında kullanılan süper strech kumaş sayesinde her noktada bedene oturuyor. Jess, Wrangler’in modern skinny modelleri çok dar paça Stokes ve düşük bel, dar paça Molly’nin cazip alternatifi olarak Wrangler 2011 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu içerisindeki yerini alıyor...Yıllar sonra kendini tekrardan gösteren ve geçmişte kovboyların vazgeçilmez markasının dönüşü bizi şimdiden heyecanlandırdı bile..mağazalarda yerini aldı bile..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumlarınızı bekliyorum...:)