"Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.” - Coco Chanel

15.02.2011

“İlan-ı Aşk Zamanı”

“İlan-ı Aşk Zamanı” Collezione’nin geleneksel hale getirdiği ödüllü yarışması.Yarışmada aşkını en güzel anlatan üç kişi en özel hediyeleri kazanma şansını yakalıyor. Sevdiğinizle fotoğrafınızı yükleyin, en güzel İlan-ı Aşk cümlenizi yazın, en çok oy alan ilk üç katılımcıdan biri olun ve Collezione’dan muhteşem ödüllere sahip olma şansını yakalayın! 10 Mart’a kadar aşk zamanı ve yarışma zamanı!

Yarışmada aşkını en güzel anlatan üç kişi en özel hediyeleri kazanma şansını yakalıyor. Sevdiğinizle fotoğrafınızı yükleyin, en güzel İlan-ı Aşk cümlenizi yazın, en çok oy alan ilk üç katılımcıdan biri olun ve Collezione’dan muhteşem ödüllere sahip olma şansını yakalayın! 10 Mart’a kadar aşk zamanı ve yarışma zamanı!
Ödüller:


Birinciye 750 TL değerinde Collezione hediye çeki ve 1000 TL değerinde Maxi Para, Ikinciye 500 TL değerinde Collezione hediye çeki ve 500 TL değerinde Maxi Para, Üçüncüye 250 TL değerinde Collezione hediye çeki ve 250 TL değerinde Maxi Para.


Collezione’un düzenlediği bu yarışmaya katılın,fotoğraflarınızı blogta sağ tarafta yer alan mail adresime atarasanız,fotoğraflarınızı blogta herkesle paylaşırız.. Bir de bu linkten yarışmaya katılmayı unutmayın tabi!Haydi aşkınızı ilan etmek için güzel bir fırsat...Gelsin fotoğraflar..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumlarınızı bekliyorum...:)