"Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.” - Coco Chanel

25.05.2010

Look back at Carrie Brashaw style

Sex and The City 2 Premiere'i dün akşam gerçekleşti ve bütün bloglarda gecede giyilen kıyafetler gösterilmeye başlamış..Bu dizide stiliyle bizi bizden alan tabi ki Sarah Jessica Parker, dizi dışında da çok başarılı bir stile sahip olan Carrie hepimizin gönlünde taht kuracak bir stile sahip. Carrie Bradshaw'un geçmişteki kıyafet seçimlerine bakarsak çok güzel olduğunu söyleyemeyiz ama onlar da o zaman için en güzelleriydi eminim.çok genç değil mi? nerden nereye denilecek kıvamda.tek değişmeyen dalgalı sarı saçları ve her kıyafetin yakışması durumu :)...buyrun1 yorum:

  1. hepsi cok cirkin..:) bu dizi sonradan bazı yerler tarafından desteklendigi için bişiye benzedi.. baslarda vasatın altında idi.. couture hçbişe yok.. hatun da zaten cirkin.. cok masculen ve somalili gibi..hehehe:)ama dogru sölüyosun zamanına göre guzel sayılabilir..

    YanıtlaSil

yorumlarınızı bekliyorum...:)